KARIÉRA

Jako společnost založená na základě více než dvaadvacetiletých zkušeností z podnikání v technických oborech, hledáme do svého týmu nové spolupracovníky, kteří budou spolu s námi budovat dobré jméno ryze české firmy a držet vysokou kvalitu našich služeb.

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA TYTO POZICE

STAVEBNÍ TECHNIK

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou.
  • Týmovou spolupráci, zodpovědnost a pracovitost.
  • Chuť se učit nové věci a dotahovat svěřené úkoly do konce.
  • Aktivní práce s pc, řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:

  • Koordinace prací vlastních výrobních kapacit a subdodavatelů za zakázkách.
  • Technická příprava zakázek.
  • Jednání se zástupci objednatele i dodavatele.
  • Kontrola kvality provedených prací a dodržování časových harmonogramů.
  • Průběžná kontrola nákladů a fakturace ve spolupráci s ekonomem společnosti.

Nabízíme:

  • Místo vhodné pro absolventy.
  • Zaškolení a začlenění do týmu zkušených spolupracovníků.
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje.
  • Finanční ohodnocení odpovídající práci a pracovnímu nasazení.

Doplňující informace:

  • Místo pracoviště: kancelář v Pardubicích, realizační zakázky po celé ČR
  • Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, služební automobil, stravenky, pojištění odpovědnosti
  • Požadované vzdělání: SŠ stavebního zaměření
  • Požadované jazyky: ---
  • Zadavatel: zaměstnavatel
  • Termín nástupu: ihned, nebo podle dohody
  • Mzdové ohodnocení: na základě jednání

Oslovila Vás některá z našich nabídek a máte zájem se stát součástí našeho týmu? Pokud ano, pošlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu info@timra.cz a my Vás budeme informovat o dalším průběhu výběrového řízení.